HAKKIMIZDA

DOST SPOR KULÜBÜ

İzmir'de voleybol dalında, hizmet veren kulübümüz ile sadece sporcu değil, sağlıklı bireyler fark yaratabilecek insanlar yetiştiriyoruz.

 

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Tecrübeli hocalarımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile çocuklarımıza en doğru eğitim vermeye gayret ediyor, sürekli kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz.

İzmir'de voleybol eğitimi veren spor kulübümümüzde hocalarımız ile voleybol camiasında fark yaratıyor, eğitmenlerimizin kalitesine ve gelişimine büyük önem veriyoruz. Sizler için büyümeye devam edeceğiz.

 

KULÜP HEDEFLERİMİZ

Dostspor kulübü olarak gelecekte birçok voleybolcu yetiştirmenin yanında ülkemize sağlıklı bireyler kazandırmanında peşinde ve amacındayız.

Sağlıklı bireyleri toplumumuza kazandırdıkça dünyaya katkıda bulunduğumuzu gerçek gayemizi yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Dostspor olarak topluma her anlamda sağlıklı bireyler yetiştirmeye devam edeceğiz.

 

SPORCU DEĞERLERİMİZ

Sporcularımıza sporseverliği, centilmenliği kazandırmanın yanında doğru ve ahlaklı insan olmayı öğretmeyi de ilke edindik, bu amaç için çalışmaya devam ediyoruz.

Dostspor kulübü oyuncuları her daim centilmen olan, rakipe saygı duyan ve toplum olaylarına her zaman duyarlı bireylerden meydana gelir ve tüm hayatları boyunca bu ilkeleri yaşama uyarlar ve uygularlar.